72. pants
Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18
Lai veicinātu Latvijas enerģētisko neatkarību, Ministru
kabinets izvērtē un līdz 2023. gada 31. decembrim
iesniedz Saeimai ziņojumu par nacionālo kodolenerģijas programmu.
Izstrādājot nacionālo kodolenerģijas programmu, ņem vērā
ģeopolitisko situāciju, energoresursu izmaksas un
pieejamību."
Likums Saeimā pieņemts 2022. gada 14. jūlijā.
Valsts prezidents
E. Levits
Rīgā 2022. gada 28. jūlijā