Grozījumi Enerģētikas likumā

72. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Lai veicinātu Latvijas enerģētisko neatkarību, Ministru

kabinets izvērtē un līdz 2023. gada 31. decembrim

iesniedz Saeimai ziņojumu par nacionālo kodolenerģijas programmu.

Izstrādājot nacionālo kodolenerģijas programmu, ņem vērā

ģeopolitisko situāciju, energoresursu izmaksas un

pieejamību."

Likums Saeimā pieņemts 2022. gada 14. jūlijā.

Valsts prezidents

E. Levits

Rīgā 2022. gada 28. jūlijā