Grozījumi likumā "Par namīpašumu atdošanu likumīgajiem īpašniekiem"

10. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 16. pantu šādā redakcijā:

«16. pants. Ja nama īpašnieks un viņa ģimenes locekļi

vēlas atgriezties savā namīpašumā un aizņemt dzīvokli, viņam

jāiesniedz iesniegums attiecīgajai pašvaldībai. Pamatojoties uz

šo iesniegumu, pašvaldība gada laikā nodrošina viena dzīvokļa

atbrīvošanu īpašnieka vajadzībām, ierādot īrniekam līdzvērtīgu

dzīvojamo telpu.

Ja īpašnieks atdotajā namā saņēmis dzīvokli, viņam kopā ar

laulāto un nepilngadīgajiem bērniem jāatbrīvo dzīvojamā telpa, ko

viņš vai viņa laulātais īrējis līdz šim.»