Grozījumi likumā "Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā"

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 3. panta

trešo un ceturto daļu šādā redakcijā:

"Pieteikums jāiesniedz

pilsētas domei vai rajona padomei pēc namīpašuma atrašanās vietas

līdz 1994. gada 1. jūnijam, bet pārējie dokumenti - ne vēlāk kā

līdz 1996. gada 31. decembrim.

Ja bijušais īpašnieks

vai viņa mantinieki nav iesnieguši pieteikumu par namīpašuma

denacionalizāciju, bet viņam, pamatojoties uz pieprasījumu, kas

iesniegts līdz 1994.gada 1.jūnijam, atjaunotas īpašuma tiesības

uz zemi zem strīdus namīpašuma, namīpašums atdodams, ja tas

neskar trešo personu likumīgās intereses (nams pakļauts

privatizācijai, pēc 1994.gada 1.jūnija uzsākta pārbūve vai

kapitālremonts utt.)."