Grozījumi likumā "Par namīpašumu denacionalizāciju Latvijas Republikā"

9. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 16. pantu šādā redakcijā:

«16. pants. Ja nama īpašnieks un viņa ģimenes locekļi

vēlas atgriezties savā namīpašumā un aizņemt dzīvokli, viņam

jāiesniedz iesniegums attiecīgajā] pašvaldībai. Pamatojoties uz

šo iesniegumu, pašvaldība gada laikā nodrošina viena dzīvokļa

atbrīvošanu īpašnieka vajadzībām, ierādot īrniekam līdzvērtīgu

dzīvojamo telpu.

Ja īpašnieks denacionalizētajā namā saņēmis dzīvokli, viņam

kopā ar laulāto un nepilngadīgajiem bērniem jāatbrīvo dzīvojamā

telpa, ko viņš vai viņa laulātais īrējis līdz šim.»