Grozījumi Ministru kabineta 2008. gada 21. oktobra noteikumos Nr. 876 "Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi"

12. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 36. punktu šādā redakcijā:

"36. Norēķinus par norēķinu periodā izlietoto siltumenerģiju veic

atbilstoši līguma nosacījumiem saskaņā ar rēķinu, kuru līdz

norēķina periodam sekojošā mēneša piektajam datumam izraksta

piegādātājs. Ja lietotāja siltumapgādes sistēmas atļautā

maksimālā slodze ir lielāka par diviem megavatiem, piegādātājam

ir tiesības pieprasīt lietotājam veikt starpnorēķina maksājumus.

Galīgo norēķinu veic līdz norēķina periodam sekojošā mēneša

divdesmitajam datumam, ņemot vērā siltumenerģijas skaitītāju

rādījumus un starpnorēķinu maksājumus. Piegādātājs un ēkas

īpašnieks, dzīvokļu īpašnieku kopība vai tās pilnvarotā persona,

kura darbojas visu dzīvojamās mājas īpašnieku vārdā, var

vienoties par citu norēķinu termiņu, bet ne vēlāku par norēķina

periodam sekojošā mēneša pēdējo datumu."