Grozījumi Ministru kabineta 2008. gada 21. oktobra noteikumos Nr. 876 "Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi"

4. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 8.2 punktu šādā redakcijā:

"8.2 Daudzdzīvokļu un nedzīvojamās ēkās, kurās,

neskaitot koplietošanas telpu grupas, atrodas vairākas citas

telpu grupas, kam savstarpēji jādala maksājums par patērēto

siltumenerģiju, lietotājs, kas ir ēkas īpašnieks, dzīvokļu

īpašnieku kopība vai tās pilnvarotā persona, kura darbojas visu

dzīvojamās mājas īpašnieku vārdā, vai piegādātājs (tiešo norēķinu

gadījumā) sadala ēkā patērēto siltumenerģijas apjomu, izmantojot

galalietotāju dzīvokļos, mākslinieku darbnīcās vai nedzīvojamās

telpās uzstādīto individuālo siltumenerģijas skaitītāju

rādījumus. Ja individuālo siltumenerģijas skaitītāju uzstādīšana

nav tehniski iespējama vai nav rentabla, izmanto siltuma maksas

sadalītājus. Karstā ūdens patēriņa noteikšanai dzīvoklī,

nedzīvojamā telpā vai mākslinieka darbnīcā izmanto karstā ūdens

patēriņa skaitītājus."