Grozījumi Ministru kabineta 2009. gada 27. oktobra noteikumos Nr. 1227 "Noteikumi par regulējamiem sabiedrisko pakalpojumu veidiem"

2. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Izteikt 3. punktu šādā redakcijā:

"3. Siltumapgādē nepieciešams regulēt:

3.1. siltumenerģijas ražošanu (arī koģenerācijā) iekārtās

ar kopējo uzstādīto siltuma jaudu, kas lielāka par vienu

megavatu, ja centralizētajā siltumapgādes sistēmā nodotais

siltumenerģijas apjoms pārsniedz 5 000 megavatstundu

gadā;

3.2. siltumenerģijas pārvadi un sadali galalietotājiem,

ja starp tiem ir mājsaimniecības lietotāji un ja kopējais

pārvadītās un sadalītās siltumenerģijas apjoms pārsniedz

5000 megavatstundu gadā, izņemot gadījumus, ja autonomā

ražotāja vai neatkarīgā ražotāja saražoto siltumenerģiju piegādā

līdz regulējamā siltumapgādes sistēmas operatora

siltumtīkliem;

3.3. siltumenerģijas tirdzniecību enerģijas lietotājiem,

ja tirgoto siltumenerģiju piegādā pa regulējamā siltumapgādes

sistēmas operatora siltumtīkliem."

Ministru prezidents

A. K. Kariņš

Ekonomikas ministrs

R. Nemiro