11. pants
Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17
Izteikt 37. un 38.punktu šādā redakcijā:
"37. Augstskolas reizi pusgadā iesniedz Veselības
ministrijā pārskatu par rezidentu apmācībai piešķirto finanšu
līdzekļu izlietojumu:
37.1. par augstskolas izdevumiem - atbilstoši šo noteikumu
1.pielikumam (2.tabulu iesniedz reizi gadā kopā ar pārskatu par
otro pusgadu);
37.2. par šo noteikumu 11.5.apakšpunktā minētajām ārstniecības
iestādēm augstskolas pārskaitīto finanšu līdzekļu izlietojumu
(par katru ārstniecības iestādi atsevišķi) - atbilstoši šo
noteikumu 2.pielikumam (2.tabulu iesniedz reizi gadā kopā ar
pārskatu par otro pusgadu).