Grozījumi Ministru kabineta 2022. gada 14. jūlija noteikumos Nr. 460 "Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 1.2. reformu un investīciju virziena "Energoefektivitātes uzlabošana" 1.2.1.1.i. investīcijas "Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošana un pāreja uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu" īstenošanas noteikumi"

9. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 32. punktu šādā redakcijā:

"32. Sabiedrība "Altum" pārliecinās, ka attiecībā uz

subjektiem, kas savu īpašumu neizmanto saimnieciskās darbības

veikšanai, tai skaitā iznomāšanai, tiks ievērots nosacījums, ka

vismaz 80 % no koplietošanas iekārtu saražotās enerģijas tiks

izmantoti pašpatēriņam gada griezumā visā iekārtu amortizācijas

periodā."