Par maksas par publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras izmantošanu pārvadājumiem noteikšanu 2006./2007.gada vilcienu kustības grafika periodam

11. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Komisija 2006.gada 3.aprīlī

rīkoja vēl vienu apspriedi par infrastruktūras maksas

2006./2007.gada vilcienu kustības grafika periodam projektu, kurā

piedalījās Satiksmes ministrijas, VSIA "Autotransporta direkcija"

un koncerna VAS "Latvijas dzelzceļš" vadība. Apspriedē VAS

"Latvijas dzelzceļš" vadība izteica viedokli, ka komersantam

īstermiņā būs jārod iespēja segt iespējamos koncernā ietilpstošo

dzelzceļa pārvadātāju zaudējumus, taču tika uzsvērts, ka

ilgtermiņā bez valsts atbalsta dzelzceļa nozares darbība ir

problemātiska.