Par Ministru prezidenta, Ministru prezidenta biedru, ministru, valsts ministru un parlamentāro sekretāru ienākumu un īpašumu deklarācijām

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Ministru prezidentam, Ministru prezidenta biedriem, ministriem, valsts ministriem un parlamentārajiem sekretāriem divas nedējas pēc tam, kad viņi stājušies amatā, kā arī ne retāk kā reizi gadā šajos noteikumos noteiktajos termiņos jāiesniedz Valsts ieņēmumu dienestam deklarācija (pielikums) par pārskata perioda gūtajiem ieņēmumiem, saņemtajām dividendēm, depozīta procentiem, kā arī piederošajiem nekustamajiem un kustamajiem ipašumiem. Deklarācija jāiesniedz līdz nākamā gada 1. aprīlim vai divas nedēļas pēc amatpersonas stāšanās amatā.

2