Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Katastrofu medicīnas centra reorganizāciju

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Lai nodrošinātu valsts pārvaldes institucionālās

sistēmas pilnveidošanu un darbības efektivitāti, saskaņā ar

Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta trešās daļas 2.punktu

reorganizēt veselības ministra pakļautībā esošās tiešās pārvaldes

iestādes - Katastrofu medicīnas centru (turpmāk - centrs) un

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (turpmāk -

dienests) -, tās apvienojot, un ar 2009.gada 1.decembri izveidot

jaunu veselības ministra pakļautībā esošu tiešās pārvaldes

iestādi - Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.