Par rīcību ar pašvaldības mantu un finansu līdzekļiem Rīgas rajona Baložu pilsētas domē

4. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Baložu pilsētas dome, nosakot

darba samaksas lielumu bijušajam domes priekšsēdētājam J.Klakam

un bijušajam priekšsēdētāja vietniekam P.Voskānam 1996.gadā un

izmaksājot viņiem kompensāciju sakarā ar deputāta pilnvaru

izbeigšanos 1997.gadā, kā arī nosakot darba samaksu domes

priekšsēdētājam A.Adatam 1997.gadā, nav ievērotas Ministru

kabineta 07.06.1994. noteikumu Nr.111 "Par pašvaldību domes

(padomes) priekšsēdētāju mēneša amatalgām un gada

piemaksām", 28.06.1994. lēmuma Nr.77 "Par mēnešalgas

aprēķināšanu atsevišķām valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku

kategorijām" un likuma "Par pilsētas domes, rajona

padomes un pagasta padomes deputātu statusu" prasības. 1996.

un 1997.gadā atalgojumā nelikumīgi izmaksāti Ls 4722,94. Saskaņā

ar likuma "Par pašvaldībām" 42.pantu nelikumīga domes

lēmuma rezultātā nodarītie zaudējumi jāatlīdzina no pašvaldības

budžeta. Nelikumīgi iemaksātās summas apmērā par Ls 4722,94

Baložu pilsētas domei nosakāms uzrēķins. Pārējie pārkāpumi, kādi

pieļauti rīcībā ar pašvaldības mantu un finansu līdzekļiem un

minēti revīzijas atzinumā, novēršami, sakārtojot grāmatvedības

uzskaiti un veicot citus pasākumus.

Pašvaldību revīzijas departamenta

kolēģija

nolēma: