Par Rīgas pilsētas pašvaldības uzņēmuma -kinoteātra "Palladium" privatizācijas procesa atbilstību tiesību aktu prasībām

7. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Rīgas pilsētas pašvaldība kā

viens no SIA "Palladium" dibinātājiem jaundibinātās

sabiedrības pamatkapitālā ieguldīja mantu (1994.gada 1.jūnija

ziņojums par mantisko ieguldījumu), kas saskaņā ar Rīgas pilsētas

pašvaldības uzņēmuma "Palladium" privatizācijas

komisijas 1994.gada 12.maija lēmumu (protokols Nr.4) novērtēta Ls

45 000 vērtībā. Šīs mantas sastāvā tika iekļauta k/t

"Palladium" ēka, kura netika novērtēta. Rīgas pilsētas

valdes Īpašuma konversijas pārvalde ar 30.08.1994. rakstu

Nr.35-2/146 (parakstījusi pārvaldes priekšnieces vietnieces v.i.

A.Kārkliņa) Rīgas Centra rajona valdei apliecina, ka kinoteātra

ēka kā mantiskā ieguldījuma daļa ir ieguldīta SIA

"Palladium" pamatkapitālā.

Kinoteātra ēkas ieguldīšana SIA

"Palladium" pamatkapitālā izdarīta, neņemot vērā, ka uz

šo namīpašumu likumā "Par namīpašumu denacionalizāciju

Latvijas Republikā" noteiktajā kārtībā un termiņos bijušo

īpašnieku mantinieki Rīgas Centra rajona Tautas deputātu padomes

valdē bija iesnieguši īpašumu tiesību atjaunošanas

pieteikumus.