37. pants
Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18
Dzīvokļu īpašnieki, tiesiskie valdītāji daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kurām nav izvēlēts apsaimniekotājs, normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā savstarpēji vienojas par to dzīvokļu īpašumos radīto sadzīves atkritumu savākšanu un pilnvaro vienu personu noslēgt līgumu ar atkritumu apsaimniekotāju, un patstāvīgi norēķinās ar atkritumu apsaimniekotāju, veicot tiešos maksājumus atkritumu apsaimniekotājam, vai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā nodibina netiešo maksājumu sistēmu par sadzīves atkritumu savākšanu, dodot uzdevumu pilnvarotai personai organizēt maksājumu iekasēšanu no dzīvojamās mājas īpašnieka un saņemto maksājumu pārskaitīšanu dzīvojamās mājas īpašnieka vārdā atkritumu apsaimniekotājam (maksājums ar pilnvarotas personas starpniecību).
53