Par SIA "Getliņi–2" dibināšanu un saimniecisko darbību

9. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Atbilstoši SIA "Getliņi-2"

statūtam dalībniekiem (Rīgas Domei un Stopiņu pagastam) no tīrās

peļņas pienākas 5%, kuri var tikt izlietoti dalībnieku un

piesaistīto darbinieku materiālajai un sociālajai

stimulēšanai.

Tīrās peļņas daļa par 1995.gadu Ls

1485,68 un 1996.gadu Ls 2199,27, kas ar pilnsapulces lēmumu tika

piešķirta Rīgas Domei, pamatojoties uz pilnvarnieka A.Grīnberga

iesniegto sarakstu, tika izmaksāta atsevišķām Rīgas Domes

amatpersonām no SIA "Getliņi-2" kases. Par 1995.gada peļņas daļu,

kura tika izmaksāta Rīgas Domes piesaistītajiem darbiniekiem,

netika ieturēti nodokļi.

Kolēģija

nolēma: