Par Telekomunikāciju tarifu padomi

7. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Satiksmes ministrija līdz 1999.gada 20.maijam izstrādā

grozījumus Telekomunikāciju tarifu padomes nolikumā, paredzot,

ka Telekomunikāciju tarifu padomei ir tiesības piedzīt soda

naudu no telekomunikāciju organizācijām par nekvalitatīvu

pakalpojumu sniegšanu, kā arī noteikt kārtību, kādā iekasējama

soda nauda.

Rīgā 1999.gada 29.aprīlī Saeimas

priekšsēdētājs J.Straume