Par tiesībām saņemt kompensāciju par 1940. gada 22. jūlijā Latvijas Republikas lauku apvidos nacionalizēto zemi

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Noteikt, ka bijušajiem zemes īpašniekiem (pēc stāvokļa uz

1940. gada 21. jūliju) un viņu mantiniekiem ir tiesības saņemt

kompensāciju, ja tie nevēlas apsaimniekot viņiem agrāk

piederējušo zemi.