Par valsts nekustamā īpašuma nodošanu Liepājas pilsētas pašvaldības īpašumā

2. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Liepājas pilsētas pašvaldībai saskaņā ar Publiskas personas mantas atsavināšanas likuma 42.panta pirmo daļu šā rīkojuma 1.punktā minēto nekustamo īpašumu:

2.1. izmantot pašvaldības funkcijas īstenošanai – nodrošināt sanitāro tīrību pilsētas administratīvajā teritorijā, izveidojot un uzturot dzīvnieku patversmi;

2.2. bez atlīdzības nodot valstij, ja tas vairs netiek izmantots šā rīkojuma 2.1.apakšpunktā minēto funkciju īstenošanai.

3

(Grozīts ar MK 28.03.2012. rīkojumu Nr.146)

Ministru prezidents V.Dombrovskis

Zemkopības ministra vietā – satiksmes ministrs U.Augulis