Par Veselības norēķinu centra un Veselības ekonomikas centra reorganizāciju

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Lai nodrošinātu valsts pārvaldes institucionālās sistēmas pilnveidošanu un darbības efektivitāti, saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 15.panta trešās daļas 2.punktu reorganizēt veselības ministra pakļautībā esošās tiešās pārvaldes iestādes – Veselības norēķinu centru (turpmāk – norēķinu centrs) un Veselības ekonomikas centru (turpmāk – ekonomikas centrs) –, tās apvienojot, un ar 2011.gada 1.novembri izveidot jaunu veselības ministra pakļautībā esošu tiešās pārvaldes iestādi – Nacionālo veselības dienestu (turpmāk – dienests).

2