37. pants
Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18
Augstskolas reizi pusgadā iesniedz Veselības ministrijā pārskatu par rezidentu apmācībai piešķirto finanšu līdzekļu izlietojumu:
37.1. par augstskolas izdevumiem atbilstoši šo noteikumu 1.pielikumam (2.tabulu iesniedz reizi gadā kopā ar pārskatu par otro pusgadu);
37.2. par šo noteikumu 11.5.apakšpunktā minētajām ārstniecības iestādēm augstskolas pārskaitīto finanšu līdzekļu izlietojumu (par katru ārstniecības iestādi atsevišķi) atbilstoši šo noteikumu 2.pielikumam (2.tabulu iesniedz reizi gadā kopā ar pārskatu par otro pusgadu).
47
(MK 18.06.2013. noteikumu Nr.331 redakcijā)