Par grozījumiem Veselības ministrijas 2020. gada 31. marta rīkojumā Nr. 67 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem ārkārtējās situācijas laikā"

1. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izdarīt Veselības ministrijas 2020. gada 31. marta rīkojumā

Nr. 67 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju

ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem ārkārtējās

situācijas laikā" (Latvijas Vēstnesis, 2020, Nr. 64B) šādus

grozījumus:

1.1. Izteikt 2. punktu šādā redakcijā:

"2. Noteikt 30 % piemaksas apmēru:

2.1. no 2020. gada 1. marta līdz 2020. gada 31. martam

darbiniekiem, kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu risināšanā un

seku novēršanā:

2.1.1. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā

nodarbinātajiem,

2.1.2. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes

slimnīca" stacionāra "Latvijas infektoloģijas

centrs" nodarbinātajiem,

2.1.3. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes

slimnīca" Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas

klīnikā nodarbinātajiem,

2.1.4. VSIA "Rīgas Austrumu klīniskās universitātes

slimnīca" Laboratorijas dienestā nodarbinātajiem,

2.1.5. VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes

slimnīca" Neatliekamās medicīnas centrā nodarbinātajiem,

2.1.6. analīžu nodošanas punktos, kā arī, kas iesaistīti

Covid-19 testēšanā, nodarbinātajiem,

2.1.7. Veselības ministrijas ierēdņiem un darbiniekiem,

2.1.8. Slimību profilakses un kontroles centra ierēdņiem un

darbiniekiem,

2.1.9. Nacionālā veselības dienesta ierēdņiem un

darbiniekiem.

2.2. no 2020. gada 25. marta līdz 2020. gada 31. martam -

ārstniecības iestādēs, kuras sniedz stacionāros veselības aprūpes

pakalpojumus, nodarbinātajiem, kuriem ir tieša saskare ar

Covid-19 pacientiem vai kuri ir iesaistīti Covid-19 jautājumu

risināšanā un seku novēršanā."