Par grozījumiem Veselības ministrijas 2020. gada 31. marta rīkojumā Nr. 67 "Par piemaksu piešķiršanu atbildīgo institūciju ārstniecības personām un pārējiem nodarbinātajiem ārkārtējās situācijas laikā"

2. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-17

Izteikt 10. punktu šādā redakcijā:

"10. Atļaut:

10.1. 1. punktā minēto iestāžu vadītājiem izmaksāt 1. punktā

minēto piemaksu pilnā apmērā par visu mēnesi, ja darbinieka tiešā

saskare ar Covid-19 pacientiem no kopējā darba laika pārsniedz 50

%, pārējos gadījumos iestādes vadītājam izmaksāt piemaksu

proporcionāli ieguldītajam darbam nepārsniedzot noteikto

maksimālo piemaksas apmēru, vienlaicīgi nodrošinot uzskaiti par

atbilstošā darba laika ilguma izsekojamību.

10.2. 2. punktā minēto iestāžu vadītājiem izmaksāt 2. punktā

minēto piemaksu proporcionāli darbinieka ieguldītajam darbam

nepārsniedzot noteikto maksimālo piemaksas apmēru, vienlaicīgi

nodrošinot uzskaiti par atbilstošā darba laika ilguma

izsekojamību."