Nacionālās kiberdrošības likums

15. pants
Sadarbība ar institūcijām, kuras ir atbildīgas par kiberdrošību

Subjektiem, valsts un pašvaldību institūcijām un privāto tiesību juridiskajām personām ir pienākums sadarboties ar Nacionālo kiberdrošības centru, Satversmes aizsardzības biroju un kiberincidentu novēršanas institūcijām, sniedzot tām nepieciešamo informāciju un pildot to likumīgās prasības.

16