Par lietas neierosināšanu

4. pants

Spēkā · redakcija pārbaudīta 2026-05-18

Par līguma noslēgšanu starp SIA "Eko osta" un

Iesniedzēju

4.1. SIA "Eko osta" un Konkurences padomes pārstāvju

26.11.2010. Sarunu protokolā SIA "Eko osta" pārstāvji norāda,

ka:

1) "ostā līgumu var slēgt tikai ar tādu atkritumu savācēju,

kas jau noslēdzis līgumu ar ostu",

2) "mums jāpieņem tikai identificēti atkritumi, nezināmus

nedrīkstam pieņemt (..). Ja "Corvus Company" dos identificētus

atkritumus, tad līgumu slēgsim (..) Atkritumus nedrīkst arī

sajaukt",

3) ""Eko osta" ir vēlme strādāt (..), teorētiskais risinājums

- slēgt līgumu. Varam rakstīt, ka līgums stājas spēkā, ja

atbalsta brīvosta".

4.2. SIA "Eko osta" pārstāvji 01.12.2010. Konkurences padomei

iesniedza RBP 28.04.2009. vēstuli Nr.1-15/844, kas adresēta SIA

"Eko osta" un kurā norādīts, ka (*).