2. pants
Personām, kuras laika posmā no 2009.gada 1.jūlija līdz 2010.gada 31.janvārim valsts vecuma pensiju un saskaņā ar nolikumu “Par izdienas pensijām” un nolikumu “Par iekšlietu iestāžu ierindas un komandējošā sastāva darbinieku pensijām (darba devēju pensijām)” piešķirto izdienas pensiju atbilstoši likuma “Par valsts pensiju un valsts pabalstu izmaksu laika periodā no 2009.gada līdz 2012.gadam” 2. un 3.pantam saņēma ierobežotā 90 procentu vai 30 procentu apmērā no piešķirtās pensijas, ieturēto (nesaņemto) pensijas daļu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra izmaksā 2010.gada aprīlī vienlaikus ar aprīļa pensiju.
3